top of page

so 11. 3.

|

Nová cesta 763 14, 763 14 Zlín

SEMINÁŘ - EXPEDICE SIBIŘ S RADKEM

Spolek Bílé cesty pořádá seminář o připravované expedici na Sibiř na jaře letošního roku a o další činnosti pod vedením Radka.

Registration is closed
See other events
SEMINÁŘ - EXPEDICE SIBIŘ S RADKEM
SEMINÁŘ - EXPEDICE SIBIŘ S RADKEM

Čas & Místo

11. 3. 2023 10:00 – 17:00

Nová cesta 763 14, 763 14 Zlín, https://www.google.com/search?q=stipa+obcanske+centrum&oq=stipa+obcanske+centrum&aqs=chrome..69i57.4272j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Lépe vědět nežli věřit

PROGRAM :

Budeme hovořit o ruské duši a jakou roli hraje ruský a slovanský genofond v budoucích časech

Zakoupili jsme terénní vozidlo pro expedice na SIBIŘ.

Budeme hovořit o tom, co vše bude probíhat při expedici na Sibiř na jaře tohoto roku.

Chceme mapovat a natáčet starověké památky naší slovanské Tartarie a i dobu před Tartarií ( dávných slovanů  Orianů )..Postupně budeme odhalovat slovanskou historii, která nám byla ukradena..Budeme také realizovat etnografickou činnost. V dalších etapách se chceme s našim terénním vozidlem dostat k našim starověkým pyramidám dávné staroslovanské Oriany, ke kterým je potřeba pronajmout i vrtulník. Navštívíme našeho  sibiřského šamana a případní zájemci mohou podstoupit rodový rituál. Podrobnosti jak se dostat na sibiř k šamanovi se dozvíte na semináři.

Na Sibiři budeme svědky i jiných rituálů.

Našim cílem, kromě šamanskych rituálů, je odkrývat a navracet skutečnou historii a tradice. Jsme potomci bílých bohů, kteří nám vložili v dávné době vysoce kvalitní genofond, který je dnes degenerován a oslabován..Je potřeba si vzít zpět co nám patří a k této váżné otázce podniknout praktické kroky.

Pohovoříme i o připravovaných Hlubinných terapiích v tomto roce, kde se budeme živě propojovat s vědomím bílých bohů a s pomocí mých předků  navracet staronovou slovanskou genezi. Ve spojení s bílými bohy budeme postupně navracet do DNA kódy správného fungování tzv.světelná genová exprese ( vyjádření těchto informací v buňkach) .Jde o to navrátit se k čiré síle vědomé lásky- morálky, moudrosti šlechetného srdce, soucitnosti a její neporazitelnosti.. Během semináře a na závěr bude prostor pro odpovědi na vaše otázky a podrobné vysvětlení našich cílů.. Těšíme se na Vás.

Těšíme se na Vás

Radek a Silvie

Přihlášky posílejte na :  radekwolf12@gmail.com

Rezervační poplatek  500,-  na osobu pošlete na učet u Moneta banky,

čislo účtu: 237044677/0600

Pro slovenské účastniky: IBAN CZ14 0600 0000 0002 3704 4677

Do zprávy pro příjemce uveďte prosím VAŠE JMÉNO a DAR

Peníze budou použity pro účely spolku BÍLÉ CESTY

Pozvánka na seminář - video ZDE

Expedice Sibiř  s Radkem - TOYOTA LAND CRUISER 100 - video ZDE

Share This Event

bottom of page